Oferta

Przeprowadzki mieszkań

Oferujemy przeprowadzki mieszkań każdej wielkości . Od przeprowadzki pokoju studenckiego do mieszkania o wielkości 200m2. Posiadamy w dyspozycji auta dostawcze i ciężarowe od 10m3 do 40m3 o ładowności 1,5 do 7 ton. 

 Do każdej przeprowadzki dostosowujemy  indywidualnie  wielkość auta oraz odpowiednią liczbę pracowników. Liczba Pracowników zależy od ilości mebli i sprzętów oraz stopnia trudności przy wynoszeniu i wniesieniu. Większą liczbę pracowników proponujemy przy przeprowadzkach, gdzie w zakres naszej usługi wchodzą demontaże i montaże sprzętów, gdy sprzęty są cięższe niż 100kg  lub wtedy gdy podejmujemy się pakowania dobytku klienta do kartonów czy pudeł przeprowadzkowych.

Zdarza się że, przy tych czynnościach biorą udział również Kobiety. W przypadku nietypowych sprzętów o wielkiej wadze lub dużych gabarytach stosujemy narzędzia pomocnicze jak pasy do dźwigania, wózki dwu lub wielokołowe, deski, kliny, haki, lub schodołazy. Posiadamy również narzędzia do demontaży mebli, jak wkrętarki, wiertarki czy klucze, imbusy i śrubokręty. Aby usługa przebiegła sprawnie i bez szkód Dyspozytor przyjmujący zlecenie przeprowadzki, poprosi Państwa o wszystkie istotne szczegóły.

Wiedza ta może zapobiec niespodziewanym i niekorzystnym zdarzeniom jak uszkodzenia mienia, za małe auto, zbyt mała liczba pracowników. Dla utrzymania optymalnej i nie wysokiej ceny samej usługi przeprowadzkowej. Właściwe przygotowanie obu stron usługi, zapobiegnie niepotrzebnemu stresowi, skróci czas trwania przeprowadzki i nie spowoduje nadmiernego uszczerbku w Państwa portfelach.

-------------------------------------------------------------

  • Przeprowadzki wrocławskie
  • Przeprowadzki domu, mieszkania pokoju, firmy
  • Przeprowadzka , biura, magazynu, pracowni
  • Transport sprzetu AGD i pojedynczego mebla
  • przewóz materiałów budowlanych, taxi bagażowe Wrocław
  • Przeprowadzki lokalne i długodystansowe w Kraju i Europie
  • Transport urządzeń, maszyn, przedmiotów gabarytowych

         

Godziny pracy Dyspozytorów : pon - piątek 8.00-19, w soboty 9.00 - 14.00

Zamówienia na niedziele i święta przyjmujemy w soboty do godz. 15.00

Przeprowadzki Wrocław, Taxi Bagażowe, Usługi transportowe,

Stare miasto, Śródmieście, Psie Pole, Fabryczna